Překlady a tlumočení Jazykové kurzy

Lehká tlumočnická technika

Bezdrátová šušotážní technika slouží především k tlumočení menších akcí a jednání. Mimořádně dobře se osvědčuje při skupinových návštěvách provozů a prohlídkách pamětihodností s průvodcem (s tlumočením i bez něj). Základní výhodou této techniky jsou nulové nároky na přepravu, instalaci a technický personál. Tlumočník si vše zařídí sám.

Představujeme lehkou tlumočnickou techniku

Mobilní sada Sennheiser HDE1030/SKM1030

Mobilní sada Sennheiser HDE1030/SKM1030 – pro simultánní tlumočení seminářů, jednání, prohlídek průmyslových podniků, pamětihodností apod. K častým využitím této techniky patří rovněž simultánní tlumočení tzv. „malých jazyků“ na konferencích, kdy z finančních nebo prostorových důvodů není možné postavit kabinu pro každý tlumočený jazyk.

  • pro 1 až 60 účastníků,
  • až čtyři různé jazyky současně, případně čtyři různé akce v jednom neodstíněném prostoru,
  • příposlech pro tlumočníky,
  • Přednosti: vysoká odolnost, snadná obsluha, minimální hmotnost účastnických staniček, až deset hodin provozu na jedno nabití akumulátorů, nízká hmotnost celé sady, pohodlné přenášení v kufříku vybaveném dobíjecím zařízením.

Díky těmto zařízením pro vás máme k dispozici špičkovou tlumočnickou techniku umožňující pilotní tlumočení a přenos originálního zvuku pro tlumočníky a v konečném efektu kvalitativně vyšší úroveň simultánního tlumočení.

Kromě šeptáků samozřejmě nabízíme kompletní konferenční a tlumočnickou techniku zahrnující bezdrátové tlumočnické zařízení Philips Infra, velké kabiny dle ISO EN 4043, nejrůznější mikrofony a mikroporty. Součástí nabízené techniky je i ozvučení sálů, projekční a audiovizuální vybavení, zvukové a obrazové záznamové zařízení včetně obsluhy apod.

Pronájem tlumočnické a konferenční techniky poskytujeme v rámci komplexních tlumočnických a překladatelských služeb. Navštivte stránku o tlumočení.