Právní překlady

Již 30 let pro vás překládáme veškeré typy právních textů: od korespondence přes dokumenty související se soudními procesy a rozhodčími řízeními, smlouvy, notářské zápisy až po zákony, vyhlášky a jiné obecně závazné předpisy.

Proč překlady od SPĚVÁČKA?

Spolehlivost

Neznáme odpověď „nejde to“. Splníme bezezbytku vše, co s námi dohodnete. Zajistíme vám překlady na míru, přesně podle vašeho přání.

Odbornost

Specializujeme se na odborné překlady v oblasti práva. Mezi našimi překladateli najdete např. jazykově fundované právníky, diplomované lingvisty s doplňkovým právním vzděláním.

Kvalita

Kvalita je výsledkem celého procesu. Kvalitně odvedená práce je nezbytnou podmínkou vaší dlouhodobé spokojenosti.

Pro koho překládáme?

Advokátní kanceláře

Právní oddělení firem

Notářské kanceláře

Soukromé subjekty

Co pro vás překládáme?

Umíme si poradit s vysoce odbornými překlady, korekturami i tlumočením

Zajišťujeme pro vás například:

  • překlady odborných právních textů 
  • překlady jiných odborných textů 
  • překlady a tlumočení s ověřením 
  • překlady určené pro publikování 
  • přepisy a překlady audiozáznamů soudních a rozhodčích řízení 
  • překlady důvěrných dokumentů

Odborné právní překlady

Zaměřujeme se na vysoce kvalitní překlady pro náročné zákazníky. Od našeho založení systematicky rozvíjíme služby pro advokátní kanceláře. V současnosti naše služby pravidelně využívá více než 40 advokátních kanceláří, od mezinárodních advokátních kanceláří působících v České republice, až po samostatné advokáty a notáře.

Kdo nám věří?

Co jsou specifické požadavky vašeho oboru?

Poskytujeme komplexní pomoc při řešení vašich jazykových potřeb. Často je požadována kromě právní problematiky znalost dalšího oboru, např. medicíny. Máme k dispozici překladatele, kteří se specializují na více oborů. Vaše překlady dodáme včetně doložky soudního překladatele.

Ověřený překlad

Ověřené překlady zajišťujeme každodenně. Dokážeme proto vybrat soudního překladatele, který se pro váš překlad optimálně hodí, a dojednat s ním vše potřebné podle vašich požadavků. Dlouhodobě spolupracujeme s prověřeným týmem špičkových soudních překladatelů.

Elektronický ověřený překlad

Nově pro vás zajistíme také elektronický ověřený překlad. Obliba této formy ověřených překladů u zákazníků prudce vzrůstá. Elektronický ověřený překlad odpovídá dlouhodobým trendům práce s písemnostmi a umožňuje snadnou a rychlou distribuci.

Kvalita

Kritéria výběru překladatelů a jejich průběžná kontrola jsou standardizovány v rámci systému řízení kvality podle normy ISO 9001. Kvalita překladu je pro nás souhrnem opatření, která zahrnují kvalitní analýzu textu, výběr nejvhodnějšího překladatele, korekturu textu, předání překladu a zpětnou vazbu od klienta.

Systém bezpečnosti informací

Zachování důvěrnosti informací je u nás samozřejmostí. Vaše data a informace důsledně chráníme v každém kroku realizace vaší zakázky. Jsme certifikováni podle normy ISO 27001. V rámci pravidelných auditů vyhodnocujeme všechny nová ohrožení a posuzujeme účinnost přijímaných opatření.

Podle jakých norem pro vás překládáme?

Víme, jak zajistit kvalitu překladů a jak bezpečně ochránit citlivé údaje. Pracujeme podle mezinárodně certifikovaných postupů.

Potřebujete znát cenu překladu?

Vyplňte následující formulář a cenovou kalkulaci vám zašleme obratem.

Požadované termíny

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.