Anglický Webinář

Téma: Building stronger connections in health care

Přijměte pozvání na interaktivní anglický webinář, kde si přiblížíme specifické prostředí zdravotnictví a farmacie a ukážeme si, jak právě v něm efektivně budovat vztahy. Webinářem nás provede zkušená lektorka, expertka na výuku angličtiny Penny Pierce. Můžete se těšit na 60 minut strhujícího interaktivního vzdělávání s nejčastějšími anglickými výrazy, které uslyšíte ve zdravotnictví při navazování profesních i osobních vztahů.

Představení webináře

Pojďme si společně užít zábavnou lekci angličtiny a naučme se profesionální komunikaci v oblasti vztahů, a to nejen ve zdravotnictví.

  • Datum a čas: úterý 17. 5. 2022 ve 14.00 hod. (webinář potrvá 60 minut)

  • Lektorka: Penny Pierce, USA

  • Formát: interaktivní webinář v angličtině

  • Platforma: Zoom

Penny Pierce

Lektorka pochází z USA. Během celé své kariéry pracovala na různých pozicích v amerických korporacích. Po příchodu do Evropy v roce 2018 absolvovala lektorský kurz TEFL a začala se naplno věnovat výuce angličtiny dospělých studentů z různých oborů. V průběhu let nasbírala bohaté zkušenosti s výukou angličtiny ve zdravotnických i farmaceutických společnostech. Studenti na Penny oceňují zejména její trpělivý a pozitivní přístup. Ve volném čase se Penny věnuje tvůrčímu psaní a hudbě.

Na co se můžete těšit?

Lektorka Penny pro náš webinář vybrala toto konkrétní téma:

  • Technology has made it easier to communicate, but not easier to connect. This webinar focuses on how to develop genuine, authentic relationships at work as well as in your personal life.

Jste našimi hosty. Vaše účast na webináři je zdarma. V případě zájmu se můžete přihlásit vyplněním formuláře níže. Kapacita webináře je omezená, proto doporučujeme, přihlásit se co nejdříve.

Chcete se přihlásit na webinář?