TECHNICKÉ PŘEKLADY

Překládáme veškeré typy textů, které tento sektor požaduje. Naši překladatelé si poradí s překlady a lokalizací návodů k obsluze či údržbě nejrůznějších zařízení, odborných posudků i projektové dokumentace. Naše služby nabízíme napříč obory, proto se na nás můžete obrátit také při nutnosti překladů finančních, právních či marketingových textů.

Proč překlady od SPĚVÁČKA?

Spolehlivost

Jsme odborníky na překlady a tlumočení a chceme vám být spolehlivým partnerem. Zakládáme si na individuálním a profesionálním přístupu. Nebojte se na nás proto obrátit i se specifickými požadavky.

Odbornost

Kromě perfektní znalosti jazyka se musí naši překladatelé vyznat také v dané oblasti. Najdete u nás jazykově fundované techniky, stavaře, geology a překladatele, kteří se dlouhodobě specializují na váš obor podnikání.

Kvalita

Odborné texty dodáváme ve více než 50 jazycích napříč obory. Využíváme nástrojů CAT, které nám umožňují dodržovat jednotnou terminologii a styl napříč všemi dokumenty. Kvalita našich služeb je standardizovaná dle mezinárodních norem.

V jakých oblastech překládáme

Strojírenství a elektrotechnika

Chemie a petrochemie

Automobilový průmysl

Stavebnictví

Pro koho překládáme

Mimo odborné technické dokumenty specifické pro konkrétní odvětví zajišťujeme také překlady propagačních materiálů či marketingových textů. 

  • Pro stavební firmy a dodavatele, developerské společnosti, architekty a projekční kanceláře překládáme odborné posudky, projektovou dokumentaci, stavební povolení, podklady pro územní rozhodnutí, texty pro výběrová řízení a smlouvy.

  • Pro společnosti z oblasti chemie a petrochemie poskytujeme překlady a lokalizace technické dokumentace, návody na obsluhu a údržbu strojů. Specializujeme se také na jazykovou výuku zaměřenou na chemii.

  • V automobilovém průmyslu se překlady a tlumočením významně podílíme například na zavádění nových výrobních technologií.

  • Klientům z celého sektoru strojírenství a elektrotechniky zajišťujeme překlady všech typů textů, které toto odvětí vyžaduje. Jedná se například o technickou dokumentaci, úřední listiny, obecně závazné předpisy a podobně.

Komplexní jazyková podpora

Dlouhodobě se specializujeme na překladatelské a tlumočnické služby a rovněž nabízíme komplexní jazykovou podporu. Postaráme se o správu a sjednocení terminologie odborných textů včetně vytvoření glosářů, a to ve více než 50 jazycích. Chceme dodávat co nejkvalitnější služby, proto využíváme nástrojů CAT, díky kterým můžeme garantovat 100% správnost a jednotnost terminologie.

Spokojení zákazníci SPĚVÁČKA

V čem je technický sektor specifický?

Máme zkušenost jak s jednorázovými zakázkami, tak s dlouhodobými spolupracemi na rozsáhlých projektech, které si žádají překlady do několika jazyků. Pracujeme s klienty z různých oborů, a proto naše překladatelské či tlumočnické služby můžete využít také v rámci dalších odvětví.

Řízení kvality

Téměř každodenně zajišťujeme překlady se soudním ověřením. Pokud jej vaše dokumenty vyžadují, rádi jej pro vás obstaráme. Spolupracujeme se zkušeným týmem soudních tlumočníků, kteří zajistí ověření dle vašich požadavků.

Bezpečnost informací

U nás jsou vaše informace v bezpečí, a to na každém kroku. Během celého procesu chráníme data proti ztrátě a úniku pomocí systému bezpečnosti informací ISO 27001. Na překladech vždy pracuje tým vyškolených překladatelů. Nemusíte se tak bát svěřit nám i ty nejcitlivější údaje.

Kvalita

Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá a víme, že ji docílíme dodržováním standardů kvality ve všem, co děláme. Kritéria výběru překladatelů včetně jejich průběžné kontroly jsou proto standardizovány podle normy ISO 9001. Celkovou kvalitu překladatelských služeb navíc kontrolujeme pomocí normy ISO 17100. Důležitá je pro nás také zpětná vazba našich klientů.

 

Individuální přístup

Víme, že každá oblast v rámci technického sektoru je specifická. Ke každé zakázce proto přistupujeme individuálně tak, abychom splnili jakékoliv přání našeho klienta. Překlady zpracovávají lidé, kteří se v daném oboru dlouhodobě pohybují a vyznají se tak ve specifické terminologii.

Překládáme podle těchto norem

Naše práce podléhá mezinárodním certifikátům. Chráníme tak citlivé informace a ručíme za kvalitu zpracování každého překladu.

Potřebujete znát cenu překladu?

Vyplňte následující formulář a cenovou kalkulaci vám zašleme obratem.

Požadované termíny

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.