Reklama a marketing

K našim zákazníkům patří řada společností působících v oblasti reklamních a marketingových služeb. Jsou to DTP studia a full servisové reklamní agentury, marketingové firmy a společnosti zaměřené na průzkum trhu.

Provádíme kompletní spektrum překladů, od návrhů dílčích projektů a reklamních kampaní, výsledků výzkumu trhu a spotřebitelského chování přes korespondenci, smlouvy a veškerou nezbytnou právní dokumentaci až po webové prezentace, propagační materiály a vlastní reklamní texty. Zajišťujeme umělecké překlady a kreativní zpracování textů. Podstatnou část našich služeb tvoří korektury textů.

Nabízíme také tlumočnické služby včetně potřebné techniky. Tlumočíme například školení, prezentace pro zákazníka nebo focus groups.

Výběr překladatelů a korektorů

Od našich překladatelů a korektorů požadujeme více než dokonalé zvládnutí jazyka a překladatelské profese, musí mít také odbornou kvalifikaci pro danou problematiku a v neposlední řadě talent pro tvůrčí práci s textem.

Vybrané reference:

Příklady spolupráce:

Saatchi & Saatchi: Dlouhodobá spolupráce, která zahrnuje například korektury a překlady pro reklamní kampaně společnosti T-Mobile.

Poptávka překladu

Cenovou kalkulaci vám zašleme v řádu několika hodin.

Požadované termíny

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.