Anglický Webinář

Téma: Czenglish pro právníky

Přijměte pozvání na interaktivní webinář, kde si přiblížíme nejčastější chyby, které Češi dělají nevědomky v anglickém jazyce. Webinářem provede dlouholetý lektor, Czenglish expert a rodilý mluvčí Neil Ware. Můžete se těšit na 60 minut interaktivní zábavy s nejčastějšími česko-anglickými přeřeky a tipy, jak těmto chybám předcházet. Mimo jiné se zaměříme i na právnickou angličtinu.

Představení webináře

Pojďme si společně užít zábavnou lekci angličtiny a naučme se mluvit přirozeně bez zbytečných chyb.

  • Datum a čas: středa 15. 3. 2023 ve 14.00 hod. (webinář potrvá 60 minut)

  • Lektor: Neil Ware, Skotsko

  • Formát: interaktivní webinář v angličtině

  • Platforma: Teams

Neil Ware

Zkušený a energický lektor Neil pochází ze Skotska. Angličtinu vyučuje už přes 10 let a za tu dobu odnaučil mnoho studentů používat Czenglish. Neil učí všechny typy kurzů, a kromě výuky se věnuje školení a mentorování ostatních lektorů. Neilovo nadšení je nakažlivé a jeho hodiny i semináře jsou nejen přínosné, ale také velmi zábavné.

Na co se můžete těšit?

Lektor Neil pro náš webinář vybral tato konkrétní témata:

  • This 60-minute interactive webinar introduces a new batch of dreadful translations, confused phrases and incorrect words that most Czech people commonly use when speaking English – without even realising that they’re making these mistakes.
  • From talking about your “magister’s degree” to “ironing your hair”, or to saying that you are “impossible today”, this online workshop will help you identify and correct such mistakes yourself in future, making your English fluent and free of errors.
Jste našimi hosty. Vaše účast na webináři je zdarma. V případě zájmu se můžete přihlásit vyplněním formuláře níže. Kapacita webináře je omezená, proto doporučujeme, přihlásit se co nejdříve.

Chcete se přihlásit na webinář?