Marketingové překlady

Mezi našimi klienty najdete komunikační a reklamní agentury, společnosti zaměřené na průzkum trhu nebo grafická studia. Vedle překladů nejrůznějších typů dokumentů, prezentací či propagačních materiálů poskytujeme také tlumočnické služby a korektury textů.

Proč překlady od SPĚVÁČKA?

Spolehlivost

Na trhu působíme od roku 1993 a máme za sebou tisíce spokojených zákazníků. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a profesionálně. 

Odbornost

Klademe důraz na to, aby se náš tým skládal z jazykově fundovaných profesionálů, kteří se dobře orientují v tématu a jsou zároveň schopni pracovat s textem kreativně.

Kvalita

Překladatele a korektory vybíráme dle přísných standardů normy ISO 9001. Součástí překladu je také autokorektura a kontrolní čtení zaručující absolutní bezchybnost.

Pro koho překládáme?

Reklamní agentury

Marketingové firmy

Výzkumné agentury

Grafická a DTP studia

S čím se na nás můžete obrátit

Umíme si poradit s vysoce odbornými překlady, korekturami i tlumočením.

Zajistíme pro vás:

  • Překlady reklamních kampaní a projektů či propagačních materiálů

  • Překlady výsledků výzkumu trhu a spotřebitelského chování

  • Překlady webové prezentace

  • Překlady finanční a právní dokumentace

  • Umělecké překlady a kreativní zpracování textů

  • Korektury textů

  • Tlumočení školení, prezentací pro klienty či focus groups

Široké spektrum překladů

Nabízíme odborné jazykové služby pro náročné firemní klienty ve více než 50 jazycích. Máme dlouholeté zkušenosti s různými typy překladů. Díky našim znalostem dokážeme vytvořit nabídku služeb na míru daného zákazníka. Ať už potřebujete pomoct s čímkoliv, obraťte se na SPĚVÁČKA a staňte se dalším ze stovky spokojených zákazníků.

Spokojení zákazníci SPĚVÁČKA

V čem je marketingový a reklamní sektor specifický?

Někdy se jedná o rozsáhlou administrativu, jindy je třeba kromě překladatelských a oborových znalostí zapojit také dávku talentu a kreativity. Náš tým překladatelů se postará o to, aby bylo hlavní sdělení přeneseno také do cizího jazyka.

Umělecké překlady

Rozlišujeme mezi překlady klasických informativních dokumentů a textů a mezi překlady uměleckými, které na překladatele a korektory kladou jiné nároky. Zajistíme pro vás také grafické zpracování textů a předtiskovou přípravu.

Kvalitní expresní překlady

Doba je hektická a v oblasti marketingu obzvlášť. I rozsáhlé odborné a umělecké překlady zpracujeme velmi rychle a bez příplatků. Díky standardům řízení kvality ISO 9001 se nemusíte se bát, že expresní překlad ztratí na kvalitě.

Systém bezpečnosti informací

I pro nás je důležitým aspektem zachování důvěrnosti informací. Data a údaje spolehlivě chrání mezinárodní norma ISO 27001. Naše práce pravidelně prochází kontrolami a audity, které nám pomáhají identifikovat možná rizika a přijímat nová opatření.

Tlumočnické služby

Zajišťujeme tlumočení i méně obvyklých jazykových kombinací včetně dodání potřebné techniky. Během několika hodin zvládneme dorazit na jakékoliv místo v České republice. Poskytneme vám komplexní jazykové služby vytvořené na základě vašich požadavků.

Překládáme podle těchto norem

Chráníme citlivé informace a ručíme za kvalitu zpracování každého překladu. Mezinárodním standardům podléhá také výběr a průběžná kontrola překladatelů a tlumočníků.

Potřebujete znát cenu překladu?

Vyplňte následující formulář a cenovou kalkulaci vám zašleme obratem.

Požadované termíny

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.