FINANČNÍ PŘEKLADY

Potřebujete kvalitní a profesionální překlad finančních dokumentů, smluv či výročních zpráv?

Překládáme pro banky, pojišťovny, auditorské i poradenské firmy a další společnosti z finančního sektoru. Spolupracujeme také s daňovými poradci či advokátními kancelářemi. Kromě překladu rovněž zajišťujeme tlumočení soudních jednání, školení či konferencí.

Proč si vybrat překlady od SPĚVÁČKA?

Spolehlivost

Víme, jak vypadá spokojená spolupráce. Zakládáme si na přátelském přístupu, díky kterému umíme dodat překlady na míru dle požadavků každého klienta. 

Odbornost

V našem týmu najdete překladatele s ekonomickým vzděláním a odborníky na řadu dalších oblastí. Díky tomu nejsou důležité informace ztraceny v překladu.

Kvalita

Klademe důraz na kvalitní a přesné zpracování všech textů. Každý překlad je podroben důkladné autokorektuře, QA i kontrolnímu čtení. Za bezchybnost ručíme.

Pro koho překládáme?

Auditoři a poradenství

Finanční instituce

Daňoví poradci a účetní

Leasingové společnosti

S čím se na nás můžete obrátit?

Máme jazyk na všechno. Překládáme a tlumočíme až z 50 jazyků.

  • Pro auditory a poradenské firmy poskytujeme překlady korespondence, účetních dokladů, smluv, auditorských a výročních zpráv, zákonů, vyhlášek a jiných obecně závazných předpisů.

  • Pro sektor finančních služeb překládáme kromě smluv a ujednání také prezentace a specifikace finančních produktů, podklady k finančním projektům a úvěrům či dokumenty pro ČNB.

  • Klientům z finančního sektoru zajišťujeme také tlumočení soudními tlumočníky, tlumočení jednání, seminářů, odborných konferencí a dalších akcí.

Profesionální finanční překlady

Finanční texty můžou být někdy oříšek, my ale víme jak na to.
O vaše překlady se starají překladatelé, kteří dané oblasti skutečně rozumí a mají s ní osobní zkušenost. Dodáváme překlady se soudním ověřením i tlumočení odborných konferencí. Naše překlady přizpůsobujeme specifické firemní terminologii a odbornému jazyku.

Kdo nám věří?

V čem je finanční sektor specifický?

Už od roku 1993 se zaměřujeme na kvalitní překlady a tlumočení v nejrůznějších oborech. Dbáme na to, aby každý překladatel, tlumočník a korektor byl odborníkem v dané oblasti. Díky širokému záběru našich služeb a zkušenostmi z příbuzných oborů si náš tým poradí i s finančními dokumenty přesahující například do právního sektoru.

Ověřené překlady

Vyžaduje překlad soudní ověření? To u nás není žádný problém. Spolupracujeme se zkušeným týmem soudních tlumočníků, kteří zajistí ověření dle vašich požadavků. Výhodou tohoto ověření je přísná kontrola, díky které je zaručena absolutní bezchybnost a absence formálních chyb.

Bezpečnost informací

Finanční texty mnohdy obsahují citlivé informace a údaje, které nejsou určeny pro oči veřejnosti. Systém bezpečnosti informací ISO 27001 zaručuje ochranu informací proti ztrátě či úniku dat během celého procesu. S naším týmem vyškolených profesionálů máte jistotu zachování důvěrnosti. U SPĚVÁČKA jsou vaše informace prostě v bezpečí.

Kvalitní expresní překlady

Víme, že doba je rychlá a čas jsou peníze. Náš zkušený tým je připravený zpracovat i rozsáhlejší odborné texty velmi rychle bez příplatku. Rychlost překladu však rozhodně nesnižuje jeho kvalitu. Potřebujete-li expresní překlady, obraťte se na nás.

Dlouhodobá spolupráce

Ceníme si každé spolupráce, ale úplně nejraději máme ty dlouhodobé a pravidelné. Ty nám totiž umožňují osobní přístup a poskytnutí „soukromých“ překladatelů a tlumočníků seznámených s vašim firemním jazykem a firemní terminologií.

Překládáme podle těchto norem

Naše práce podléhá mezinárodním certifikátům.Chráníme tak citlivé informace a ručíme za kvalitu zpracování každého překladu.

Potřebujete znát cenu překladu?

Vyplňte následující formulář a cenovou kalkulaci vám zašleme obratem.

Požadované termíny

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.