Překlady a tlumočení Jazykové kurzy

Jsme členy asociací a komor

Oborové asociace

Členství v oborových asociacích chápeme jako závazek kvality vůči našim zákazníkům a zároveň jako zdroj cenných informací z oblasti jazykových služeb. V neposlední řadě pro nás členství v uvedených asociacích znamená čest a otázku prestiže.

 

ACTA_logo

Asociace českých překladatelských agentur (ACTA)

Členství v Asociaci českých překladatelských agentur nám přináší přístup k informacím z oboru, výměnu názorů a zkušeností s ostatními agenturami. Jako členové ctíme stanovy a program asociace.


Obchodní komory

Vstoupili jsme do Americké obchodní komory ČR a Česko-německé obchodní a průmyslové komory. V rámci našeho působení zde chceme přispět zkušenostmi v oblasti jazykových služeb – překladů, tlumočení a výuky jazyků.

American Chamber of Commerce in the Czech Republic

Americká obchodní komora ČR

Hlásíme se k hodnotám, které komora prosazuje v rámci české společnosti a podnikatelského prostředí. Pravidelně se účastníme řídicích výborů a dalších aktivit AmCham. V oblasti jazykových služeb pro komoru zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby a připravujeme odborné jazykové semináře.


Logo Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Řada našich zákazníků pochází z německy mluvících zemí, členství v ČNOPK tak pro nás znamená jedinečnou příležitost, jak se přiblížit německému obchodnímu prostředí. V oblasti jazykových služeb pro komoru zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.