Náš příběh

Psal se rok 1981, když Jiří Spěváček dokončil svůj první překlad o právních normách. Od té doby se hodně změnilo. Postupně vznikla překladatelská agentura. Stojí však na stejných hodnotách, kterých se Spěváček držel odjakživa – kvalita, pečlivost a spolehlivost.

Naše hodnoty

Kvalita

Dodáváme odborné překlady nejvyšší kvality určené pro zákazníky, pro které má kvalita mluveného či psaného slova zásadní důležitost.

Špičkový servis

Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby náročné mezinárodní klientele. Pro stálé zákazníky jsme k dispozici 24 hodin denně.

Odbornost

Mezinárodní spolupráce a specializace jsou pro nás samozřejmostí. Chystáte-li se expandovat, naši překladatelé a tlumočníci vám v cílové destinaci pomohou.

Zkušenosti

Máme dlouholeté zkušenosti s překlady rozsáhlé dokumentace (zdravotnictví, automobilový průmysl, IT, právo a další), často do několika jazyků současně.

Náš tým

Jiří Spěváček

Jednatel

Kateřina Kamišová

Ředitelka

Petra Šourková​

Senior project manager

Alena Vojtěchová

Senior project manager

Viktorija Ljubovenko

Project manager

Kateřina Mudrová

Project manager

Lucie Hrabaňová

Project manager

Lenka Losenická

Project manager

Jsme členy asociace a obchodních komor

Členství v oborové asociaci a dvou hospodářských komorách není jen otázkou prestiže. Chápeme ho jako závazek kvality vůči našim zákazníkům a zároveň jako zdroj cenných informací a možnost aktivně se účastnit společných projektů.

Asociace českých překladatelských agentur

Americká obchodní komora v České republice

Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Management kvality a systém bezpečnosti dat

Systém managementu jakosti nám umožňuje trvale a systematicky zlepšovat kvalitu vašich  překladů. Součástí naší každodenní práce je zacházení s důvěrnými informacemi. Jejich ochraně dlouhodobě věnujeme maximální pozornost.

ISO 9001:2015

Kvalitu překladů i dalších služeb, které vám poskytujeme, zajišťujeme i díky systému managementu jakosti podle normy ISO 9001.

ISO 17100:2015

Proces překladatelských služeb podle normy ISO 17100 certifikovala společnost TÜV NORD. Pomáhá nám dodávat překlady nejvyšší kvality.

ISO/IEC 27001:2014

Pro maximální bezpečnost vašich dat máme zaveden certifikovaný systém bezpečnosti informací podle normy ISMS 27001.

Poptejte naše služby

Překlady

Překládáme všechny evropské i světové jazyky. Od překladatelů požadujeme dokonalé zvládnutí jazyka i odbornou kvalifikaci.

Ověřené překlady

Využijte služeb našich soudních překladatelů, kteří vám vyhotoví úřední překlad (s doložkou a kulatým razítkem).

Tlumočení

Tlumočíme všechny běžné i méně obvyklé jazykové kombinace a veškeré typy akcí. Jsme schopni zajistit tlumočení kdekoli a kdykoli.