Překlady a tlumočení Jazykové kurzy

SPĚVÁČEK překladatelská agentura

Od roku 1993 poskytujeme komplexní jazykové služby nejvyšší kvality. Naše nabídka zahrnuje veškeré typy překladů, tlumočení a korektur. Překládáme více než 50 jazyků a jejich kombinací. Síť našich překladatelů a tlumočníků pokrývá celou Evropu. Naše překladatele naleznete i v Asii a Americe. Díky vysoké kvalitě a spolehlivosti si SPĚVÁČEK překladatelskou agenturu jako dodavatele a partnery pro překlady do jazyků střední a východní Evropy vybraly více než tři desítky západoevropských překladatelských agentur.

V roce 2005 jsme se zařadili mezi smluvní překladatelské agentury Rady Evropské unie.

Kvalita

Dodáváme odborné překlady nejvyšší kvality určené pro zákazníky, pro které má kvalita mluveného či psaného slova zásadní důležitost. Stálí zákazníci mají svého překladatele, případně svůj tým překladatelů, který je nejen odborně na výši, ale který rovněž zná speciální problematiku a terminologii svého zákazníka.

Denní kapacita agentury činí až 1 000 stran odborných textů. Vysoký objem práce nám dovoluje trvale zkvalitňovat a specializovat naše překladatelské týmy. Máme k dispozici specializované překladatelské týmy zaměřené na právní a finanční tématiku, IT, zdravotnictví, energetiku, stavebnictví a některé další obory. Kvalitu našich služeb ověřují certifikáty ČSN EN ISO 9001:2009 a ISO 17100:2015.

Špičkový servis

Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby náročné mezinárodní klientele. Dokážeme spojit individuální zákaznický přístup s výkonností jedné z největších agentur na českém trhu. Pro stálé zákazníky jsme k dispozici 24 hodin denně. Vždy známe řešení vašich jazykových problémů. Důkazem vysoké úrovně péče o zákazníka je i certifikace bezpečnosti dat podle normy 27001.

Mezinárodní síť překladatelů

Mezinárodní spolupráce a globalizace se staly naší každodenní samozřejmostí. Chystáte-li se expandovat na mezinárodní trhy, naši překladatelé a tlumočníci vám účinně pomohou.

Zkušenosti s rozsáhlými projekty

Agentura zajišťovala a zajišťuje překlady řady nabídek největších projektů a výběrových řízení posledních let (privatizace Českého Telecomu, licence 1. mobilního operátora (Radiomobil, dnes T-Mobile), licence 2. mobilního operátora (Oskar, dnes Vodafone), energetiky (dostavba JE Temelín), nabídka nadzvukových stíhaček Jas Grippen pro českou armádu, privatizace českého plynárenství, atd.) Máme zkušenosti s komplexní překladatelskou a tlumočnickou podporou velkých projektů včetně správy jednotné terminologie. Provádíme překlady rozsáhlé technické dokumentace (zdravotnictví, automobilový průmysl, strojírenství, IT a další obory) s využitím nástrojů CAT (computer aided translation) do několika jazyků současně.