Překlady a tlumočení Jazykové kurzy

Náš příběh

Psal se rok 1981, když Jiří Spěváček dokončil svůj první překlad o právních normách. Od té doby se hodně změnilo. Postupně vznikla překladatelská agentura. Stojí však na stejných hodnotách, kterých se Spěváček držel odjakživa – kvalita, pečlivost a spolehlivost.

Naše hodnoty

Kvalita

Dodáváme odborné překlady nejvyšší kvality určené pro zákazníky, pro které má kvalita mluveného či psaného slova zásadní důležitost.

Špičkový servis

Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby náročné mezinárodní klientele. Pro stálé zákazníky jsme k dispozici 24 hodin denně.

Odbornost

Mezinárodní spolupráce a specializace jsou pro nás samozřejmostí. Chystáte-li se expandovat, naši překladatelé a tlumočníci vám v cílové destinaci pomohou.

Zkušenosti

Máme dlouholeté zkušenosti s překlady rozsáhlé dokumentace (zdravotnictví, automobilový průmysl, IT, právo a další), často do několika jazyků současně.

Náš tým

Jiří Spěváček

Jednatel

Kateřina Kamišová

Ředitelka

Petra Šourková

Senior project manager

Ilona Procházková

Project manager

Lucie Šlíglová

Project manager

Lucie Haragová

Senior project manager

Theresa Procházková

Project manager

Donika Prenaj

Project manager

Poptejte naše služby

Překlady

Překládáme všechny evropské i světové jazyky. Od překladatelů požadujeme dokonalé zvládnutí jazyka i odbornou kvalifikaci.

Ověřené překlady

Využijte služeb našich soudních překladatelů, kteří vám vyhotoví úřední překlad (s doložkou a kulatým razítkem).

Tlumočení

Tlumočíme všechny běžné i méně obvyklé jazykové kombinace a veškeré typy akcí. Jsme schopni zajistit tlumočení kdekoli a kdykoli.